Květen 2009

A vyčistila jsem terárium

30. května 2009 v 12:16 | Dia |  Moje řeči
Ahoj.
Venku je pořád vcelku ošklivo, měla jsem v plánu si jít o víkendu zaběhat, ale asi to stejně nevyjde. Na kole nemám blatníky, takže to by dopadlo ještě hůř. Nejspíš sednu doma na rotoped a to bude asi tak všechno...
Momentálně nemám ani nic na práci na počítači, kromě pravidelných mrknutí na blogy a ostatní věci. Žádná videa, nic... Čeká mě jen učení - v úterý píšeme písemku ze zeměpisu.
Doufám, že vyjde návštěva sestry a její rodiny.
Za to za týden o víkednu toho budu mít až nad hlavu. V sobotu pojedu do Špindlerova Mlýna a v neděli už budu nejspíš balit na tábornický kurz, který začíná v pondělí a vrátíme se ve čtvrtek. Jsem zvědavá, u čeho zjistím, že mi něco na táborničení chybí..

Kéž bych si to mohla nějak rozložit...

A tak jsem dneska vyčistila Domče terárko :-). Konečně! Moc se mi to teď líbí, je to hezky čisté a voňavé :-).

A ještě bych se chtěla svěřit, že mi v týdnu přišel balíček a já byla hrozně překvapená, ale zároveň zvědavá, co v něm vězí. Rozbalím a vidím medaile za 2. a 3. místo ve virtuální soutěži - plazi - želvy a krabičku s granulemi pro želvy! Chtěla bych poděkovat Verče, že mi to po tak dlouhé době od skončení soutěže ještě poslala :-). Mám z toho moc velikou radost. Bohužel jsem už nenašla stránky s výstavou, abych jí poděkovala tam... :o(

Mějte se pěkně, pa!

Konečně :-)

22. května 2009 v 19:06 | Dia |  Moje řeči
Ahoj.
Konečně jsem dneska pořádně zasedla k počítači a něco udělala. Chystala jsem se už dlouho, jenomže škola je hrozná věc. Některé dny přicházím i ve tři hodiny, takže než se najím, odpočinu si, popřípadě na nějaký to učení mrknu, skočím na zahradu - když je hezké počasí a vrhnu se ještě na nějaké zbývající činnosti, je odpoledne pryč. Tak k večeru sem jentak zajdu, obhlídnu to nejdůležitější a je to.
Takže výsledek dnešního snažení:
1) Vytvořila jsem video - reklamu na www.zdravizprirody.com, která mi v počítači ležela rozpracovaná už alespoň týden. Taky jsem ji nahrála na youtube, proto Vám ji ukážu :-)
2) Stáhla jsem fotky z výletů, které byly ještě uzavřeny ve foťáku. Hodila jsem je na internet, kdyby je náhodou nějakej vir v počítači chtěl odstranit.
3) Sem na blog jsem vložila fotky želviček od Monči a LenkyM do fotogalerie Vaše želvy.
4) No a za čtvrté to není výsledek, ale za chvíli bude. Skočím se podívat ještě na "didu" a tam snad taky něco urobim :o).

Na to, že jsem byla ještě v Trutnově jsem velmi spokojená :-).
Ale ještě mě čeká video o Krkonoších. Tak doufám, že někdy v brzkém čase :-).

Mějte se hezky, ahoj :-)


Po dlouhé době...

21. května 2009 v 15:35 | Dia |  Můj blog
Ahojda.
Tak jsem tu po tak dlouhé době, že se úplně stydím :o).
Málo volného času má za následek nic nového na blogu.
Doufám ale, že tento víkend se tu objeví všechny fotky, které jste mi poslali na mail a odpovím na všechny dotazy.
Mějte se hezky, snad brzy ahoj.

7.5.2009

7. května 2009 v 19:01 | Dia |  Novinky
Nové fotky Domči: zde
O dnešním Majálesu: zde

Mějte se hezky, užívejte volna :-)